F-Secure Total Security VPN 3 urządzenia / 1 rok Zobacz większe

F-Secure Total Security VPN 3 urządzenia / 1 rok

Nowy produkt

-licencja dla 3 stanowisk na 1 rok
-certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
-przeznaczona do użytku w domu lub w firmie
-wersja najnowsza
-Windows 10 i 11, Mac OS X, Android 8.0 lub nowszy

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

186,99 zł

Więcej informacji

F-Secure Total Security to oprogramowanie antywirusowe, które oferuje kompleksową ochronę przed różnego rodzaju zagrożeniami związanymi z korzystaniem z Internetu. Program chroni komputery, smartfony i tablety przed wirusami, trojanami, programami szpiegującymi, spamem i phishingiem.

F-Secure Total Security oferuje swoim użytkownikom różne narzędzia, które umożliwiają ochronę prywatności, takie jak wirtualna sieć prywatna (VPN), który umożliwia bezpieczne przeglądanie Internetu, a także ochronę przed kradzieżą tożsamości i cyberprzestępczością. Program oferuje również funkcję monitorowania rodzicielskiego, dzięki której rodzice mogą kontrolować to, co ich dzieci robią w Internecie.

Oprogramowanie F-Secure Total Security oferuje także funkcję optymalizacji urządzenia, która pomaga w czyszczeniu i przyspieszaniu komputera, a także funkcję kopii zapasowych, która umożliwia tworzenie kopii zapasowych ważnych plików i danych.

F-Secure Total Security to program antywirusowy dla komputerów, smartfonów i tabletów, który oferuje kompleksową ochronę przed różnego rodzaju zagrożeniami związanymi z korzystaniem z Internetu.
Dzięki niemu można bezpiecznie korzystać z Internetu, a także chronić swoją prywatność i dane.