Microsoft Office 365 Personal Licencja Roczna 1 Stanowisko Zobacz większe

Microsoft Office 365 Personal Licencja Roczna 1 Stanowisko

1004

Nowy produkt

   Pakiet Office 365 Personal na 1 stanowisko

  • licencja na okres 12 miesięcy
  • wyłącznie do użytku domowego
  • zawiera najważniejsze programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook
  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

Więcej szczegółów

529 Przedmioty

Towar dostępny

142,20 zł

Więcej informacji

Office 365 Personal:

Mozliwe jest konwertowanie dokumentow programu Office Word , skoroszyt w programu Office Excel oraz prezentacji programu Office PowerPoint do formatu PDF (Portable Document Format) bezposrednio z poziomu pakietu.

Pakiet Microsoft Office 365 to rozszerzony pakiet oprogramowania dla uzytkownikow komputera, ktory pozwala szybko tworzyc wspaniale wygladajce dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje oraz organizowac.

  • Liczba uzytkownikow: 1
  • Wersja jezykowa: Polska

Zawsze masz zainstalowane pełne, najnowsze wersje aplikacji Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access, a swoje pomysły możesz zapisywać za pomocą klawiatury, rysika lub ekranu dotykowego.

 

Pracuj na wielu urządzeniach

Wykorzystaj wszystkie możliwości pakietu Office, instalując go na 1 komputerze PC lub Mac, 1 tablecie (także iPadzie i tablecie z systemem Android) i 1 telefonie.

PC: Aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access w wersji pakietu Office 2016. Wymagany system: Microsoft Windows 11, Windows 10, Windows 8.1.

Mac: Aplikacje Word, Excel, PowerPoint i Outlook w wersji pakietu Office 2016. Aplikacja OneNote na komputery Mac jest dostępna do pobrania osobno ze sklepu Mac App Store. Klienci posiadający aktywną subskrypcję będą uprawnieni do otrzymania najnowszych wersji, gdy tylko zostaną one udostępnione. Wymagany system Mac OS X 10.6 lub nowszy.

iPad: Aplikacje Word, Excel i PowerPoint w wersji pakietu Office dla iPadów. Wymagany system iOS 7.0 lub nowszy.

 - Tablet z systemem Android: aplikacje Word, Excel i PowerPoint w wersji pakietu Office dla tabletów z systemem Android. Wymagany system Android KitKat 4.4 lub nowszy.

- Tablet z systemem Windows: Aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access w wersji pakietu Office 2016. Wymagany system Windows 8 lub nowszy.

- iPhone: Zawiera aplikacje Word, Excel i PowerPoint w wersji Office dla iPhone'ów.

Informacje na temat obsługiwanych urządzeń znajdują się na stronie www.office.com/information.

 

Uniwersalny dostęp

Uzyskaj 1 TB przestrzeni dyskowej online w usłudze OneDrive na dokumenty, zdjęcia i filmy, które możesz edytować i udostępniać niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i z dowolnego urządzenia.

 

Kontaktuj się ze znajomymi na Skypie

Pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną na całym świecie dzięki 60 minutom miesięcznie na rozmowy przez Skype. Korzystaj z tych minut do połączeń z telefonami komórkowymi w 8 krajach i stacjonarnymi w ponad 60 krajach z każdego urządzenia, na którym masz zainstalowany program Skype — z telefonu komórkowego, tabletu, telewizora lub innego urządzenia.

 

Stale aktualne oprogramowanie

W ramach aktywnej subskrypcji na Office 365 Personal masz zawsze dostęp do najnowszych aplikacji, funkcji i usług pakietu Office.

 

Pomoc techniczna firmy Microsoft

Jako subskrybent usługi Office 365 możesz od razu liczyć na pomoc ekspertów Microsoft udzielaną telefonicznie lub za pośrednictwem czatu bez dodatkowych opłat.