Skaner Fujitsu ScanSnap SV600 (SDXFUSV600) Zobacz większe

Skaner Fujitsu ScanSnap SV600 (SDXFUSV600)

PA03641-B001

Nowy produkt

Skaner Fujitsu ScanSnap SV600 to skaner wysokiej jakości, który umożliwia szybkie i precyzyjne skanowanie różnego rodzaju dokumentów. Dzięki funkcjom automatycznego przycinania i regulacji kąta oraz usuwania tła, skaner ten ułatwia proces skanowania i zapewnia wysoką jakość skanów.

Skaner dokumentowy FUJITSU SV600
P/N : PA03641-B001

Skaner możemy dostarczyć do Ciebie za ok. 5-9 dni

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

2 829,27 zł

Więcej informacji

Skaner Fujitsu ScanSnap SV600 to skaner typu overhead, który umożliwia skanowanie dokumentów, książek, magazynów i innych przedmiotów o niestandardowych kształtach i rozmiarach. Skaner ten został zaprojektowany w celu ułatwienia procesu skanowania dokumentów, zwłaszcza dla firm i osób, które potrzebują szybkiego i precyzyjnego skanowania wielu dokumentów.

Oto kilka cech skanera Fujitsu ScanSnap SV600:

  1. Rozdzielczość skanowania: 285 dpi (kiedy korzysta się z funkcji "Automatyczne przycinanie i regulacja kąta"), 400 dpi (domyślnie) i 600 dpi (dla trybu skanowania wysokiej jakości).

  2. Prędkość skanowania: do 3 sekund na stronę (dla trybu standardowego) i do 10 sekund na stronę (dla trybu wysokiej jakości).

  3. Rozmiar skanera: 210 mm x 156 mm x 383 mm (szerokość x głębokość x wysokość).

  4. Tryby skanowania: tryb jednostronny i dwustronny.

  5. Źródła światła: trzy źródła światła LED (białe, czerwone i niebieskie).

  6. Interfejs: USB 2.0.

  7. Obsługa formatów plików: PDF, JPEG, TIFF, PNG, BMP i Searchable PDF.

  8. Inne funkcje: funkcja automatycznego przycinania i regulacji kąta, funkcja usuwania pustych stron, funkcja usuwania tła, funkcja automatycznego rozpoznawania koloru, funkcja automatycznego rozpoznawania rozmiaru dokumentu i wiele innych.

  9. Skaner Fujitsu ScanSnap SV600 to skaner wysokiej jakości, który umożliwia szybkie i precyzyjne skanowanie różnego rodzaju dokumentów. Dzięki funkcjom automatycznego przycinania i regulacji kąta oraz usuwania tła, skaner ten ułatwia proces skanowania i zapewnia wysoką jakość skanów.