Microsoft Windows Pro 10 64-bit Zobacz większe

Microsoft Windows Pro PL 10 32-bit

WINDOWS 10 BM

Nowy produkt

  • licencja na 1 stanowisko, pełna wersja
  • fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

Więcej szczegółów

956 Przedmioty

184,55 zł

Więcej informacji

Miliony osób korzystają już z Windows 10

 

Niejawny program testów systemu Windows to globalna społeczność fanów Windows, którzy chcą, aby ten system stał się jeszcze lepszy. Uczestnicy tego programu mieli kontakt z tym systemem operacyjnym od początku jego tworzenia i mieli wpływ na jego obecną postać. Ich opinie zostały wykorzystane do utworzenia najlepszego systemu Windows w historii.

W Windows 10 znajdziesz zupełnie nową przeglądarkę, Microsoft Edge, powstała, by ułatwić Ci korzystanie z sieci. możesz pisać notatki bezpośrednio na stronach sieci web i udostępniać je innym, czytać bez przeszkód artykuły online oraz zapisywać ulubione artykuły w celu późniejszego wykorzystania.

Wprowadzamy nowy Sklep Windows oferujący ujednolicony interfejs i jednakowe funkcje na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10. Z łatwością można przejrzeć zawartość sklepu oraz kupować doskonałe treści cyfrowe - aplikacje, gry, muzyka, programy telewizyjne - używając komputera, tabletu lub telefonu.

Można dostosować menu Start, przypinając do niego niemal wszystko, w tym aplikacje, kontakty i listy odtwarzania, żeby zapewnić sobie łatwy dostęp do tego, z czego korzystasz najczęściej. Kafelki umożliwią Ci szybki podgląd informacji, bez konieczności uruchamiania aplikacji.

Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje doskonale wyglądają i działają we wszystkich trybach i na wszystkich urządzeniach. Na urządzeniach typu 2 w 1 ekran można zoptymalizować tak, by wygodna była obsługa dotykowa lub za pomocą klawiatury i myszy.

Korzystaj ze wszystkich najlepszych funkcji konsoli Xbox oraz usługi Xbox Live w systemie Windows 10. Błyskawicznie uruchom nagrywanie filmu z rozgrywki. Możesz konkurować z graczami używającymi konsol i przesyłaj strumieniowo gry z konsoli Xbox One na urządzenie z systemem Windows 10 znajdujące się w dowolnym miejscu w domu.

Typ systemu operacyjnego: Laptop/Desktop

Język: Polski

Architektura (bity): 64