AVG TuneUp 1 PC 2018 Odnowienie Zobacz większe

AVG TuneUp 1 PC / 1 Rok Odnowienie

432

Nowy produkt

  • 12 miesięczna licencja na 1 stanowisko

  • certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)

  • przeznaczona do użytku w domu lub w firmie

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

31,67 zł

Więcej informacji

Programy antywirusowe AVG dedykowane są systemom Microsoft Windows, Linus i Free BSD. W portfolio marki, znaleźć można takie znane i cenione produkty, jak wielokrotnie nagradzany AVG AntiVirus, AVG Internet Security, zapewniający najlepszą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem oraz AVG PC TuneUp.

AVG TuneUp to kompleksowy pakiet narzędzi do optymalizacji systemu operacyjnego. Za jego pomocą w bardzo prosty sposób zwiększymy prędkość, zwolnimy dodatkowe miejsce na dysku, wydłużymy żywotność baterii czy wyczyścimy urządzenia bez używania zbędnych aplikacji.

AVG ochrona Twojego komputera w domu
Od lat, misją AVG jest dostarczanie klientom rozwiązań, mających umożliwiać całkowicie bezpieczne korzystanie z internetu. Niezbywalne prawo do bezpieczeństwo i prywatności, przyświecało firmie w AVG w tworzeniu flagowych produktów, skierowanych do użytkowników indywidualnych.

Programy antywirusowe AVG, cenione z uwagi na prostotę obsługi i niskie wykorzystanie zasobów systemowych, oferują szereg funkcji. Wśród nich wymienić należy choćby: ochronę przed działaniem programów szpiegujących (moduł AVG Anti-Virus i Anti-Spyware) oraz identyfikowanie i eliminowanie zagrożeń z całego świata (AVG Protective Cloud).

Nie tylko antywirus
Korzystanie z licencji AVG, pozwala jednak na dostęp do wielu innych, równie ważnych funkcji. Użytkownicy pakietu AVG Anti-Virus mają zapewnioną ochronę danych w portalach społecznościowych (moduł Ochrona sieci społecznościowych systemu AVG), ochronę stron internetowych w czasie rzeczywistym (moduł AVG LinkScanner®).

Antywirus AVG Internet Security, to kompletna ochrona komputera, która poza wszystkimi funkcjami AVG Anti-Virus, oferuje dodatkowe narzędzia. Należą do nich AVG Identity Protection™ - Ochrona Twojej tożsamości, zapora systemu AVG - wstrzymująca działania hakerskie i przeciwdziałająca atakom oraz AVG Anti-Spam - blokada spamerów i oszustów internetowych. Z kolei program AVG PC TuneUP oczyszcza i przyśpiesza działanie komputera.

 

Wymagania systemowe:

·         Windows 10, 8, 7

Instrukcja instalacji: